18 listopad 2023

Kierowca ranny w wyniku kolizji na torowisku

zdjęcie: Kierowca ranny w wyniku kolizji na torowisku / pixabay/711567
W nocy z piątku na sobotę w Blachowni na ul. H. Sienkiewicza kierujący samochodem osobowym utracił panowanie nad pojazdem i znalazł się na torowisku. Na czas prowadzonych działań został wstrzymany ruch kolejowy. Poszkodowanego zabrano do szpitala - poinformował PAP w sobotę dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.
REKLAMA

"W Blachowni na ul. H. Sienkiewicza kierujący samochodem osobowym utracił panowanie nad pojazdem, skutkiem czego znalazł się na torowisku. Na czas prowadzonych działań został wstrzymany ruch kolejowy. Poszkodowany w stanie przytomnym został zabrany do szpitala" - powiedział PAP w sobotę rano dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.

Zgłoszenie odebrano o godz. 2.52. Straż Pożarna zabezpieczyła miejsce i przeprowadziła neutralizację wycieku płynów eksploatacyjnych, w akcji wzięły udział trzy zastępy strażaków, w tym druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Blachowni.(PAP)

Autor: Maciej Świerzy

macs/ dki/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Piekary Śląskie
-0.5°C
wschód słońca: 07:28
zachód słońca: 15:41
Koronawirus
śląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Piekarach Śląskich

kiedy
2023-12-09 16:00
miejsce
Centrum Kultury Karolinka,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-09 18:30
miejsce
Centrum Kultury Karolinka,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-13 19:00
miejsce
Centrum Kultury Karolinka,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-14 19:00
miejsce
Klub Piekarnik, Piekary Śląskie,...
wstęp biletowany